The basin of Biebrza is called the Polish Amazon. We have here 48 species of mammals, 36 species of fish, 5 species of amphibians, 12 species of reptiles and over 270 species of birds.

W czasie tej przygody będziesz miał szansę stanąć w szranki z naturą i sprawdzić się w niebanalnych konkurencjach, które tutaj nabiorą wyjątkowego smaku. Podczas kilkudniowego pobytu czeka na Ciebie wiele wyzwań, duża dawka adrenaliny i mnóstwo zabawy.

W pięknie odrestaurowanych, kolorowych i sportowo wyglądających fiatach 126p zaopatrzony w mapę, GPS, radio oraz książkę rajdu wyruszysz na poszukiwania kolejnych check pointów. Będzie to doskonała okazja do przetestowania pomysłowości uczestników oraz umiejętności współdziałania. Wyruszysz także na pełen emocji spływ Biebrzą na własnoręcznie wykonanej tratwie. Czy jesteś gotów zaufać swoim umiejętnościom w zakresie budowy statków rzecznych?

Najbardziej aktywni będą mogli spróbować swoich sił w biebrzańskim triatlonie składającym się się z trzech zmodyfikowanych konkurencji: spływu kajakiem, jazdy rowerem na orientację oraz przemarszu przez serce Biebrzy – dzikie bagna kryjące wiele niespodzianek. Oczywiście wszystko pod okiem ratowników WOPR oraz licencjonowanych biebrzańskich przewodników.

A jeśli tylko warunki pogodowe pozwolą, zabierzemy Cię na lot balonem nad meandrami Biebrzy. To wspaniałe uczucie zobaczyć w dole niebieską wstęgę rzeki wijącą się pomiędzy bagnami, łąkami i lasami Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Gallery

Season Hot
Region East (Warsaw)
Activities Outdoor
Term May - September
Difficulty level

Location

Looking for ideas for business events or incentives in Poland?
Enter your email, so we can keep you up to date with fantastic inspirations.