Folk Games may be an excellent addition to the company awayday, conferences, trainings or integration events held outside a big city. It is a great tool for integrating people and enabling improve team work.

Zapraszamy Cię na całkowicie nowe doświadczenie, pozwalające Ci przenieść się w niezwykle malowniczy świat polskiego folkloru i poznać od kuchni codzienne życie na wsi. Gra Folkowa to niepowtarzalny zestaw konkurencji takich, jak wtaczania bali siana na wóz, zaprzęganie konia do bryczki, dojenie krowy, przygotowywanie lokalnych specjałów czy degustowanie nalewek owocowych. Konkurencje zostały przygotowane tak, abyś mógł w jak najpełniejszym wymiarze doświadczyć wszystkich najważniejszych obowiązków każdego mieszkańca wsi.

Przygotuj się na mierzenie się z silami natury, na pokonywanie złośliwości narzędzi pracy, na wykonywanie najdziwniejszych zadań w gospodarstwie… Wykaż się cechami dobrego polskiego gospodarza - sprytem, pomysłowością, odwagą, siłą fizyczną oraz mocną głową - i pokonaj konkurentów. Widowiskowość i różnorodność konkurencji, to gwarancja wysokiego poziomu adrenaliny i mnóstwa świetnej zabawy. 

Zobacz film z realizacji.

Gallery

Season
Region Cała Polska
Activities Heritage
Term May - September
Difficulty level

Location

Looking for ideas for business events or incentives in Poland?
Enter your email, so we can keep you up to date with fantastic inspirations.