Here, like nowhere in Europe you will have the occasion to see how life looked like thousands of years ago. The Białowieża Forest is the best preserved primal lowland forest on the old continent.

Zamiast w ciszy kontemplować piękno białowieskiej przyrody zachęcimy Cię, byś dosłownie zachłysnął się jego czarem…  Zabierzmy Cię na prawdziwe eksplorowanie puszczy, abyś mógł podziwiać ukryte piękno prastarego lasu. Czeka Cię m. in.rowerowa przejażdżka przez najbardziej niedostępne rejony białowieskiego lasu oraz szalona jazda drezyną napędzaną ręcznie przez pasażerów po widokowej trasie przez środek puszczy.

Jeśli szczęście dopisze, na trasie spotkasz jelenie, sarny, dziki, a nawet króla puszczy – żubra. To właśnie w Polsce żyje największa liczba sztuk tych majestatycznych zwierząt – doliczono się prawie 1600 osobników - zaś największe ich skupisko jest właśnie w Puszczy Białowieskiej. Ten  największy w Europie żyjący ssak na początku wieku był zagrożony wyginięciem – wymarły ostatnie osobniki żyjące na wolności i ostały się tylko okazy z zoo i prywatnych hodowli. Obecnie dzięki dobrze przeprowadzanej akcji ratowania gatunku udało się odrodzić populację tych zwierząt. Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć je na z bliska.

Gallery

Season Hot
Region East (Warsaw)
Activities Outdoor
Term April - October
Difficulty level

Location

Looking for ideas for business events or incentives in Poland?
Enter your email, so we can keep you up to date with fantastic inspirations.