Are you ready to time travel? Experience history and feel the medieval atmoshere!

Wybierz się z nami na monumentalną inscenizację Bitwy pod Grunwaldem - jednej z największych bitew w historii średniowiecznej Europy -  zostań świadkiem historycznej epopei i zobacz starcie dwóch ówczesnych potęg: polskiego rycerstwa i zakonu krzyżackiego. Tysiące rycerzy z całego świata się w pełnym, historycznym uzbrojeniu odtworzy najciekawsze fragmenty tamtego starcia, który okryło chwałą wojsko króla Władysława Jagiełły.

Niezwykłym przeżyciem będzie z pewnością także rekonstrukcja oblężenia historycznej siedziby zakonu krzyżackiego w Malborku. Zamek i podzamcze zamienią się w tętniące życiem średniowieczne miasto, a nocą, przy blasku pochodni, rozegra się wielki szturm na malborską warownię, pełen zaskakujących zwrotów akcji i efektowych pojedynków rycerskich. Laur zwycięstwa przypadnie tylko jednej ze stron. Czy wojskom polskim uda się zdobyć tę ogromną twierdzę?

Oprócz historycznych inscenizacji czekają także na Ciebie pokazy rycerskich pojedynków, pokazy konne, swoje umiejętności z drapieżnikami zaprezentują najlepsi sokolnicy w Europie, a kowale, kucharze, szewcy, krawcy podzielą się tajnikami swojego rzemiosła.

Gallery

Season Hot
Region North (Gdańsk)
Activities Events
Term July
Difficulty level

Location

Looking for ideas for business events or incentives in Poland?
Enter your email, so we can keep you up to date with fantastic inspirations.