Every year in June, Dragons leave their safe undergrounds to take control over the city and to celebrate their fantastic Dragon Festival.

Wszystkich miłośników smoków i dobrej zabawy zapraszamy do udziału w tym malowniczym i radosnym wydarzeniu. W dzień ulicami Starego Miasta przejdzie kilkugodzinny barwny i roztańczony korowód gigantycznych smoków, którym towarzyszyć będą przebierańcy, bębniarze i muzycy. Ty także masz okazję stać się aktorem tego olbrzymiego, plenerowego święta, które będą podziwiali tysiące mieszkańców miasta oraz specjalnie odwiedzający na tę okazję Kraków turyści. 

Wieczorem smoki przeniosą się nad Wisłę, gdzie przy akompaniamencie muzyki, efektów świetlnych, dymów, laserów i sztucznych ogni czeka Cię fantastyczne, zapierające dech w piersiach widowisko, podczas którego olbrzymie, kolorowe smoki będą unosić się, tańczyć i falować na powierzchni rzeki. 

Wielka Parada Smoków to nie tylko przemarsz tych sympatycznych bestii przez miasto oraz widowisko na Wiśle. To także emocjonujące wybory najpiękniejszego smoka oraz piknik na bulwarach wiślanych, który jest okazją do spróbowania przysmaków lokalnej kuchni. 

Zdjęcia: Teatr Groteska

Gallery

Season Hot
Region South (Cracow)
Activities Events
Term June
Difficulty level

Location

Looking for ideas for business events or incentives in Poland?
Enter your email, so we can keep you up to date with fantastic inspirations.