Terra Polonia

Nieodkryte jest blisko

Światowy poziom

Setki zrealizowanych na całym świecie projektów incentive dla największych światowych marek, to know-how i doświadczenie pozwalające nam działać według najwyższych światowych standardów.

5-gwiazdkowe przeżycia

Czeka Cię wysokogatunkowy incoming w butikowym wydaniu – zapewnimy Ci bezbłędną organizację, indywidualne podejście i bezkonkurencyjne zaangażowanie.

Terra incognita

Dzięki naszym lokalnym przewodnikom spojrzysz na Polskę z zupełnie nowej perspektywy, odkryjesz miejsca niedostępne dla innych i zanurzysz się w bogactwie lokalnej kultury.

Niepowtarzalne atrakcje

Wspaniały zestaw unikalnych atrakcji dopasowanych do uczestników to gwarancja wysokiego poziomu adrenaliny, optymalnej dawki odpoczynku i mnóstwa świetnej zabawy.

Kompleksowa oferta

Dbamy o budowanie wizerunku Twojej marki, zapewniamy spektakularną oprawę wyjazdu oraz zestaw nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż i zarządzanie wyjazdem.

Doskonały kierunek na incentive

Na pierwszy rzut oka, Polska może nie wydawać się oczywistym wyborem na organizację wyjazdu incentive. Udowodnimy Ci jednak, że jest to kierunek tak samo lub nawet bardziej niesamowity, niż najbardziej egzotyczne miejsca położone na antypodach świata.

Nowe doświadczenie

Egzotyka w sercu Europy. Odkryjesz niezwykłe miejsca, poznasz rdzenną kulturę i doświadczysz atrakcji niedostępnych dla innych.

Więcej za mniej

Wybierając incentive w Polsce, otrzymasz w niższej cenie dłuższy pobyt, wyższy standard oraz bogatszy w atrakcje program.

Najwyższy standard

Najwyższy standard

Polska zaskoczy Cię znakomitą bazą hotelową, szybkim i wygodnym transportem wewnętrznym oraz najwyższą jakością obsługi.

Ekskluzywne doświadczenia

Odkryj Polskę z zupełnie nowej perspektywy, poznaj fantastyczne miejsca niedostępne dla innych, zanurz się w bogactwie lokalnej kultury i zasmakuj spektakularnych atrakcji dostępnych tylko u nas.

Gdańsk

Bursztynowa stolica Polski. Największe polskie miasto portowe, duży ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny oraz niezwykle popularne centrum turystyczne. Gdańsk wraz z Trójmiastem odwiedza rocznie ponad 6 milionów turystów.

Kraków

Kraków to kosmopolityczne miasto o niepowtarzalnej atmosferze i ogromnej liczbie wspaniałych zabytków kultury, przyciągające rocznie ponad 10 milionów turystów z całego świata. Kraków został uznany za najbardziej atrakcyjne europejskie miasto dla turystów (Zoover 2014).

Warszawa

To intensywnie rozwijające się i zyskujące coraz silniejszą pozycję na arenie międzynarodowej centrum bizesowe Polski. Jednocześnie jest to niezwykle atrakcyjne turystycznie miasto, gdzie historyczna zabudowa sąsiaduje z ultra nowoczesną architekturą. Warszawa znajduje się na 4. miejscu w rankingu Największe Europejskie Miasta Przyszłości 2016/17 (fDi).

Wrocław

Historyczna stolica Śląska o ponad tysiącletniej tradycji jest obecnie miastem wyrastającym na drugie po Warszawie biznesowe centrum w Polsce. Jednocześnie Wrocław został uznany za jedno z najlepszych na świecie miast do życia (Mercer 2015).

Klienci nas kochają!

Po raz kolejny nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że wyjazd zostanie przygotowany i przeprowadzony na najwyższym poziomie, z pieczołowitym dograniem wszystkich szczegółów i z najlepszą obsługą na miejscu.

Przede wszystkim doceniliśmy niespotykaną wręcz elastyczność i pełną współpracę ze specjalistami od niebanalnych podróży, którzy po raz kolejny okazali się wyjątkowo profesjonalnym i rzetelnym partnerem.

 

Współpracujemy w zakresie kompleksowej organizacji wyjazdów biznesowo-integracyjnych. Od samego początku współpracy możemy liczyć na dużą odpowiedzialność i profesjonalizm oraz zrozumienie naszych oczekiwań.

 

Pełen profesjonalizm, sprawna realizacja, absolutna elastyczność, rzetelność i know-how agencji sprawiły, że wyprawa była wspaniałą i niezapomnianą przygodą dla całej ekipy. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Program wyjazdów był wysoce przemyślany, bardzo urozmaicony oraz pełny niestandardowych rozwiązań. Opiekunowie, a za razem przewodnicy, doskonale wykonali swoje zadanie. Wykazali się niesamowitym, wręcz niespotykanym zaangażowaniem.

 

Zaproponowany przez agencję program bardzo nam się podobał, gdyż zakładał unikatowe atrakcje, wizyty w niekomercyjnych miejscach oraz autentyczny kontakt z miejscową ludnością. Całość zakończyła się pełnym sukcesem!

 

Drobiazgowo zaplanowany wyjazd, nietuzinkowe atrakcje, odpowiedni dobór lokalnych kontrahentów i aktywności oraz profesjonalna opieka  sprawiły, że wszyscy uczestnicy wyjazdu spędzili miło czas i  doskonale się bawili.

 

Na każdym etapie projektu otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie ze strony agencji oraz elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań uczestników. W rezultacie konferencja została bardzo wysoko oceniona przez biorących w niej udział.

 

Dobór atrakcji, jak i specjalnie przygotowany dla nas program pozwolił na niekonwencjonalne i ciekawe spędzenie czasu podczas wyjazdu. Przygotowany wyjazd był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

 

Nieszablonowe pomysły, wyjątkowe miejsca niedostępne zwykłym turystom, to gwarancja niezapomnianych przeżyć i szalonych przygód. Gorąco polecamy tę agencję wszystkim, którzy chcą, żeby ich podróże były pełne pasji z dala od utartych ścieżek.

Starannie przemyślany  i przygotowany przez agencję program okazał się strzałem w dziesiątkę. Agancja zrealizowała wyjazd perfekcyjnie, wywiązując się wzorowo z powierzonego im zadania, czego dowodem są znakomite opinie uczestników.

Wyprawa została przeprowadzona bardzo fachowo, a przygotowany program wykraczał poza standardowe schematy. Warto podkreślić również elastyczność organizatorów – starali się podczas pobytu dostosować do naszych pomysłów.

 

Agencja spełniła wszystkie postawione przez nas wymagania, doskonale łącząc elementy merytoryczne i artystyczne oraz planując i koordynując realizację z pełną starannością i profesjonalizmem.

Załoga agencji jak zwykle wywiązała się z powierzonego im zadania wzorowo. Zaproszeni na wydarzenie goście byli zachwyceni zawartością programową i atmosferą panującą w czasie wyjazdu. Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i przez cały czas doskonale bawili.

Agencja po raz kolejny zagwarantowała nam doskonale przygotowany wyjazd, okraszony niespodziankami i pozytywnymi emocjami oraz wykazała się pełnym profesjonalizmem i umiejętnością szybkiego reagowania.

 

Wyjazd to była wspaniała przygoda i przeżycia niezapomniane dla wszystkich uczestników. Była to wspaniała wyprawa do świata słońca, smaków, wina, kultury i… najlepszej możliwej organizacjiwyjazdu. Do następnego!

Polecamy agencję jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Dziękujemy za profesjonalne podejście i solidną obsługę wyjazdu incentive dla naszej firmy.

 

Agancja jest nie tylko wyjątkowo rzetelnym kontrahentem, ale przede wszystkim pracują tam sami pasjonaci i dzięki temu każdy ze zorganizowanych przez nich wyjazdów jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny.

Byliśmy sprawnie prowadzeni przez wykwalifikowanego przewodnika, który wykazał się zarówno ogromną wiedzą o regionie, jak również kulturą osobistą, elastycznością i chęcią pomocy. Wyjazd dał nam wiele przyjemności i mnóstwo wspomnień.

 

Agencja świetnie odnajduje się w lokalnych realiach oraz doskonale wybiera atrakcje dostosowując je do umiejętności i predyspozycji uczestników wyjazdu, co gwarantuje dobrą zabawę i perfekcyjnie wykonanego zadania.

Rekomendujemy współpracę z agencją jako rzetelnym partnerem, na którego profesjonalizm i zaangażowanie mogliśmy zawsze liczyć podczas realizowanych przez nas konferencji.

Dziękujemy za intensywną pracę, włożone w realizację wyjazdu serce oraz pomysłowość i urozmaicony program, a także za indywidualne podejście do każdego uczestnika wyjazdu. Komunikacja z firmą przebiegała wzorowo na każdym etapie programu.

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.