Zafunduj sobie fascynującą podróż w czasie w odległe czasy Średniowiecza i przeżyj niecodzienne emocje towarzyszące uczestnictwu w wielkich wydarzeniach historycznych.

Wybierz się z nami na monumentalną inscenizację Bitwy pod Grunwaldem - jednej z największych bitew w historii średniowiecznej Europy -  zostań świadkiem historycznej epopei i zobacz starcie dwóch ówczesnych potęg: polskiego rycerstwa i zakonu krzyżackiego. Tysiące rycerzy z całego świata w pełnym, historycznym uzbrojeniu odtworzy najciekawsze fragmenty tamtego starcia, który okryło chwałą wojsko króla Władysława Jagiełły.

Niezwykłym przeżyciem będzie z pewnością także rekonstrukcja oblężenia historycznej siedziby zakonu krzyżackiego w Malborku. Zamek i podzamcze zamienią się w tętniące życiem średniowieczne miasto, a nocą, przy blasku pochodni, rozegra się wielki szturm na malborską warownię, pełen zaskakujących zwrotów akcji i efektowych pojedynków rycerskich. Laur zwycięstwa przypadnie tylko jednej ze stron. Czy wojskom polskim uda się zdobyć tę ogromną twierdzę?

Oprócz historycznych inscenizacji czekają także na Ciebie pokazy rycerskich pojedynków, pokazy konne, swoje umiejętności z drapieżnikami zaprezentują najlepsi sokolnicy w Europie, a kowale, kucharze, szewcy, krawcy podzielą się tajnikami swojego rzemiosła.

Galeria

Sezon Ciepła
Region Północ (Gdańsk)
Charakter Wydarzenie
Termin Lipiec
Poziom trudności

Lokalizacja

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.