Gra Fokowa może stanowić doskonały dodatek do wyjazdu firmowego, konferencji, szkolenia czy imprezy integracyjnej odbywających się poza dużym miastem. Jest świetnym narzędziem integrującym i pozwalającym doskonalić pracę w grupie.

Zapraszamy Cię na całkowicie nowe doświadczenie, pozwalające Ci przenieść się w niezwykle malowniczy świat polskiego folkloru i poznać od kuchni codzienne życie na wsi. Gra Folkowa to niepowtarzalny zestaw konkurencji takich, jak wtaczania bali siana na wóz, zaprzęganie konia do bryczki, dojenie krowy, przygotowywanie lokalnych specjałów czy degustowanie nalewek owocowych. Konkurencje zostały przygotowane tak, abyś mógł w jak najpełniejszym wymiarze doświadczyć wszystkich najważniejszych obowiązków każdego mieszkańca wsi.

Przygotuj się na mierzenie się z silami natury, na pokonywanie złośliwości narzędzi pracy, na wykonywanie najdziwniejszych zadań w gospodarstwie… Wykaż się cechami dobrego polskiego gospodarza - sprytem, pomysłowością, odwagą, siłą fizyczną oraz mocną głową - i pokonaj konkurentów. Widowiskowość i różnorodność konkurencji, to gwarancja wysokiego poziomu adrenaliny i mnóstwa świetnej zabawy. 

Zobacz film z realizacji.

Galeria

Sezon Ciepła
Region Cała Polska
Charakter Dziedzictwo
Termin Maj - Wrzesień
Poziom trudności

Lokalizacja

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.