Co roku w czerwcu z podwawelskich podziemi wychodzą smoki, opanowują Kraków i rozpoczynają swoje fantastyczne, smocze święto.

Wszystkich miłośników smoków i dobrej zabawy zapraszamy do udziału w tym malowniczym i radosnym wydarzeniu. W dzień ulicami Starego Miasta przejdzie kilkugodzinny barwny i roztańczony korowód gigantycznych smoków, którym towarzyszyć będą przebierańcy, bębniarze i muzycy. Ty także masz okazję stać się aktorem tego olbrzymiego, plenerowego święta, które będą podziwiały tysiące mieszkańców miasta oraz specjalnie odwiedzający na tę okazję Kraków turyści. 

Wieczorem smoki przeniosą się nad Wisłę, gdzie przy akompaniamencie muzyki, efektów świetlnych, dymów, laserów i sztucznych ogni czeka Cię fantastyczne, zapierające dech w piersiach widowisko, podczas którego olbrzymie, kolorowe smoki będą unosić się, tańczyć i falować na powierzchni rzeki. 

Wielka Parada Smoków to nie tylko przemarsz tych sympatycznych bestii przez miasto oraz widowisko na Wiśle. To także emocjonujące wybory najpiękniejszego smoka oraz piknik na bulwarach wiślanych, który jest okazją do spróbowania przysmaków lokalnej kuchni. 

Zdjęcia: Teatr Groteska

Galeria

Sezon Ciepła
Region Południe (Kraków)
Charakter Wydarzenie
Termin Czerwiec
Poziom trudności

Lokalizacja

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.