Tutaj, jak w żadnym innym miejscu w Europie, będziesz miał okazję zobaczyć, jak wyglądał las tysiące lat temu. Puszcza Białowieska jest najlepiej zachowanym pierwotnym lasem nizinnym na starym kontynencie.

Zamiast w ciszy kontemplować piękno białowieskiej przyrody zachęcimy Cię, byś dosłownie zachłysnął się jego czarem…  Zabierzmy Cię na prawdziwe eksplorowanie puszczy, abyś mógł podziwiać ukryte piękno prastarego lasu. Czeka Cię m. in.rowerowa przejażdżka przez najbardziej niedostępne rejony białowieskiego lasu oraz szalona jazda drezyną napędzaną ręcznie przez pasażerów po widokowej trasie przez środek puszczy.

Jeśli szczęście dopisze, na trasie spotkasz jelenie, sarny, dziki, a nawet króla puszczy – żubra. To właśnie w Polsce żyje największa liczba sztuk tych majestatycznych zwierząt – doliczono się prawie 1600 osobników - zaś największe ich skupisko jest właśnie w Puszczy Białowieskiej. Ten  największy w Europie żyjący ssak na początku wieku był zagrożony wyginięciem – wymarły ostatnie osobniki żyjące na wolności i ostały się tylko okazy z zoo i prywatnych hodowli. Obecnie dzięki dobrze przeprowadzanej akcji ratowania gatunku udało się odrodzić populację tych zwierząt. Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć je z bliska.

Galeria

Sezon Ciepła
Region Wschód (Warszawa)
Charakter Outdoor
Termin Kwiecień - Październik
Poziom trudności

Lokalizacja

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.