Puszcza Białowieska to idealny teren na zimowe safari w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych przedstawicieli świata zwierząt zamieszkujących te lasy.

Na safari udamy się na nartach biegowych. Gęsta sieć wytyczonych jeszcze przez rosyjskiego cara dróg i ścieżek pozwala dotrzeć w praktycznie każde miejsce malowniczej puszczy. Alternatywą dla nart może być nordic walking. Odwiedzimy najwspanialsze miejsca Puszczy i będziemy zakradać się w zakątki, o których wiedzą tylko nieliczni, a gdzie najłatwiej spotkać dzika, jelenia a nawet żubra.

Po zimowym safari przez dzikie tereny ostatniego pierwotnego lasu Europy, odpoczniesz w Carskiej Restauracji, zlokalizowanej w stylowym budynku dworca Białowieża Towarowa zbudowanym specjalnie dla cara Mikołaja II, gdzie będzie okazja na spróbowanie lokalnych przysmaków łączących tradycje kulinarne Polski, Białorusi i Rosji. Na zakończenie dnia zabierzemy Cię na wieczorny kulig konny, na którego końcu czekać będzie ognisko z tradycyjnym bigosem i równie tradycją bukwicą.

Galeria

Sezon Zimna
Region Wschód (Warszawa)
Charakter Outdoor
Termin Listopad - Marzec
Poziom trudności

Lokalizacja

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.