Warszawa intryguje bogatą ofertą inicjatyw kulturalnych, prężnie działającą kulinarną stroną miasta i bardzo udaną rewitalizacją dawnych industrialnych terenów fabryk praskich.

Obowiązkowo zabierzemy Cię na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki - najwyższy punkt widokowy Warszawy.  Sprawdzimy także, co kryją podziemia Pałacu i zweryfikujemy pogłoski o tajemniczym schronie atomowym oraz tunelu prowadzącym do tajemniczej linii kolejowej. Chwilą relaksu będzie niespieszny spacer po Nowym Świecie, pełnym modnych butików, galerii sztuki i kawiarni. Stamtąd udamy się na urokliwą warszawską starówkę ze słynną Kolumną Zygmunta na Placu Zamkowym. Zawitamy także do Łazienek Królewskich - parku z przepięknym zespołem klasycystycznych pałacyków.

Fanów sportu zabierzemy na Stadion Narodowy, gdzie śmiałkowie będą mogli zjechać po tyrolce rozwieszonej na wysokości 50 metrów nad murawą boiska z prędkością dochodzącą do 60 km/h. Miłośników hydro spektakli zaprosimy do Multimedialnego Parku Fontann, gdzie z 367 dysz tryska jednocześnie nawet 30 tysięcy litrów wody na minutę. Strumienie wody oświetlone są kolorowym światłem płynącym z prawie 300 reflektorów. Wszystko to w rytm muzyki i animacji.

Galeria

Sezon Cały rok
Region Wschód (Warszawa)
Charakter Miejski
Termin Styczeń - Grudzień
Poziom trudności

Lokalizacja

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.