Incoming pierwszej klasy

Terra Polonia to najwyższe światowe standardy dla najbardziej wymagających. Wirtuozersko planujemy najdrobniejsze szczegóły wyjazdu i dopasowujemy scenariusz do Twoich wymagań, mistrzowsko bilansujemy aktywności i wypoczynek, perfekcyjnie optymalizujemy cenę i benefity – dzięki temu masz pewność, że wyjazd zamieni się w bajeczne, wysokogatunkowe widowisko, którego długo nie zapomnisz.

Incoming pierwszej klasy

Obsługa wysokich lotów

Terra Polonia to fantastyczni piloci, doświadczeni lokalni przewodnicy oraz legendarna polska gościnność. Wiemy jak ważne jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa i spokoju podczas podróży, dlatego jesteśmy obok Ciebie przez cały czas i dbamy o najdrobniejsze detale. Wszystko po to, abyś mógł się zrelaksować i czerpać z wyjazdu wyłącznie to, co najlepsze. Gwarantujemy bezkonkurencyjne zaangażowanie na każdym etapie wyjazdu.

Obsługa wysokiego lotu

Atrakcje z górnej półki

Terra Polonia to ekskluzywne doznania dostępne tylko dla wybranych. Jeśli wydaje Ci się, że to będzie „kolejny” wyjazd incentive… Dzięki nam spojrzysz na Polskę z zupełnie nowej perspektywy, odkryjesz mnóstwo niezwykłych miejsc, zasmakujesz unikalnych atrakcji i zanurzysz się w bogactwie lokalnej kultury. A niepowtarzalna oprawa wyjazdu i wysoki poziom adrenaliny sprawią, że będzie to wyjazd, za którym będziesz tęsknił najbardziej.

Atrakcje z górnej półki

Branding i motywacja

Terra Polonia to program wyjazdu ściśle dopasowany do celów biznesowych. Planując wyjazd w szczególny sposób dbamy o to, aby Twoja marka prezentowała się uczestnikom zgodnie z założeniami wizerunkowymi. Butikowy charakter wyjazdu zapewnia najlepsze warunki do budowania osobistych relacji w grupie i stwarza grunt do skutecznej motywacji uczestników.

Branding i motywacja

Zgrany Team

Terra Polonia to grupa bliskich sobie osób z pasją podróżowania i odkrywania świata. Nie boimy się wyzwań, niebanalnych rozwiązań i wkraczania na nieprzetarte dotychczas ścieżki.

Kompleksowa oferta

Terra Polonia to nie tylko wyjazdy incoming. To olbrzymie know-how, incentive i eventy na wszystkich kontynentach oraz zestaw nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż i zarządzanie wyjazdem.

TerraAventura

Terra Aventura to starsza siostra Terra Polonia słynąca z organizacji na całym świecie niepowtarzalnych wyjazdów incentive oraz eventów dla największych marek.

Loyal Hero

LoyalHero to innowacyjna platforma B2B, której głównym celem jest zwiększanie sprzedaży i zysków poprzez budowanie lojalności, motywowanie i nagradzanie uczestników.

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.