Postanowiliśmy razem z naszymi klientami odtworzyć zaczarowaną atmosferę z piosenki Marii Koterbskiej „Augustowskie Noce”.

Na samym początku wyruszyliśmy jednak w kierunku Wilna. Ogromną ciekawość wśród uczestników wzbudził stary zamek księcia litewskiego Witolda w Trokach, podobnie jak zwiedzanie do późnych godzin wieczornych najpiękniejszych części Wilna. Ukoronowaniem dnia była kolacja w restauracji ulokowanej w charakterystycznej dla tego miasta Wieży Telewizyjnej. W ciągu czterdziestu pięciu minut okrągłe pomieszczenie restauracji wykonuje pełny obrót wokół własnej osi, dzięki czemu, delektując się najlepszymi specjałami kuchni litewskiej, mogliśmy jednocześnie podziwiać pełną panoramę stolicy Litwy.

Następnego dnia uczestnicy wyjazdu wzięli udział w team buildingowej zabawie polegającej na poszukiwaniu ukrytego w jeziorze skarbu. Zwycięzcy z przyjemnością podzielili się zawartością znaleziska, które stanowiły poprawiające humor napoje regeneracyjne. Wieczorem w doskonałych nastrojach wszyscy udali się w rejs statkiem wycieczkowym „Serwy”. Trasa wiodła przez najbardziej urocze zakątki ziemi augustowskiej, przez rzekę Nettę i jezioro Necko dotarliśmy aż do Doliny Rospudy. Rewelacyjne jedzenie, tańce przy muzyce na żywo i wspólne śpiewanie „Parostatku” Krzysztofa Krawczyka – tak zakończyliśmy pobyt nad augustowskimi jeziorami.

Galeria

Region Wschód (Warszawa)
Termin Czerwiec 2010
Czas trwania 4 dni
Cele Nagrodzenie najlepszych pracowników,
team building
Category Zwiedzanie Wilna
Zamek w Trokach
Kolacja na wieży telewizyjnej
Poszukiwanie skarbu
Rejs statkiem

Lokalizacja
Wyjazd został przygotowany wzorowo, a zespół Terra Polonia wykazał się olbrzymią kreatywnością i profesjonalizmem. Zaproszeni goście byli zachwyceni zawartością programową i atmosferą panującą w czasie wyjazdu. Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i doskonale bawili się w trakcie całego wyjazdu. Szczególnie dziękujemy za przygotowanie doskonałych gier integracyjnych i teambuildingowych, które sprawiły, że uczestnicy, którzy przybyli z całej Polski  bardzo szybko zintegrowali się i nawiązali przyjazne kontakty. 

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.