Zaczęło się od kupna kierzanek i ubijania masła w biurze – eksperyment udał się znakomicie i śmietana przeobraziła się w żółciutkie masełko. Później już tylko trzeba było zaprzęgnąć konie (na razie te mechaniczne) i ruszyć na wschód.

Pierwszy dzień upłynął naszym uczestnikom pod znakiem gry w stylu folkowym – podzieleni na grupy, wyposażeni w mapy i dobre humory ruszyli zdobywać kolejne punkty. Ekipa Terra Polonia czekająca na kolejnych uczestników z różnymi zadaniami, tego dnia zamieniła jeansy na kwieciste stroje i z powodzeniem mogłaby zostać pomylona z Zespołem Pieśni i Tańca Słowianki. Z resztą, nota bene, słynny hit traktujący o Słowianach również był motywem przewodnim wyjazdu. Team Lenovo doskonale wiedział jak posługiwać się wspomnianymi już wyżej kierzankami, jak odpowiednio podejść do konia, wydoić krowę czy porąbać drewno. Wszyscy tego dnia zapomnieli o mieszczańskiej części siebie i fenomenalnie sprawdzili się przy typowo wiejskich czynnościach. Kolejnego dnia było już mniej domowo – ostrzej do naszych uczestników podeszli byli żołnierze jednostek specjalnych GROM, mający już zgoła inną aparycję niż urocza Pani Alina lepiąca pierogi z naszą grupą dzień wcześniej. Dali grupie niezły wycisk ucząc ich ustawiania się w szyku, wojskowych strategii i celnego strzelania z broni krótkiej i długiej. W ruch poszły rewolwery, strzelby, shotguny czy pistolety maszynowe typu Mp-5. Żarty się skończyły, ale zabawa rozpoczęła się na ostro. Całość incentivu przyprawiliśmy jak zwykle dobrym, podlaskim jedzonkiem, zabawami przy ognisku do białego rana i nietypowym zakwaterowaniem w wiatrakach, plebaniach czy leśniczówkach. To się nazywa w pełni wykorzystać majowe dobrodziejstwo naszej pięknej Polski!

Galeria

Region Wschód (Warszawa)
Termin Maj 2016
Czas trwania 3 dni
Cele Integracja
Category Gra folkowa
Szkolenie z żołnierzami GROM

Lokalizacja
Wielkie podziękowania dla zespołu Terra Polonia za przygotowanie niezwykłego, wykraczającego poza wszelkie schematy pobytu integracyjnego. Fantastyczny wybór miejsca, oryginalna i niepowtarzalna „Gra Wiejska” oraz znakomita atmosfera sprawiły, że wyjazd został doskonale przygotowany. Terra Polonia wykazała się po raz kolejny pełnym profesjonalizmem oraz inwencją twórczą. 

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.