Zaproszeni goście i pracownicy firmy Lenovo przybywali do Krakowa z różnych zakątków kontynentu samolotami, pociągami i samochodami – koordynacja wszystkich transportów zaczęła się już parę miesięcy przed planowanym wydarzeniem.

Żeby umilić naszej grupie obrady zakwaterowaliśmy ich w samym centrum Krakowa, tuż pod Wawelem. Gdy wszyscy szczęśliwie dotarli na miejsce zabraliśmy ich do Wieliczki – nie sposób być w Krakowie, w Polsce (dla większości uczestników po raz pierwszy) i nie odwiedzić położonej o rzut kamieniem zabytkowej kopalni soli. Po krótkim zwiedzaniu grupa zjadła kolację w Komorze Jana Haluszki – wykłutej w bryle soli zielonej sali położonej aż 135 metrów pod ziemią.

Kolejny dzień zaczął się bardzo intensywnie – sale konferencyjne pulsowały od narad, prezentacji i burzy mózgów. Odpoczynkiem po wysiłku intelektualnym była gra miejska, która okazała się doskonałym sposobem na zwiedzenie Krakowa i zgłębienie kultury Polski. Uczestnicy podzieleni na grupy musieli wspiąć się na Wieżę Mariacką (w tym czasie otwartą specjalnie dla naszej grupy), namalować Ołtarz Wita Stwosza, rozpoznać smaki typowych, polskich nalewek i w towarzystwie zakonnika odkrywać tajemnice jednego z krakowskich klasztorów. W rywalizacji i w zdobywaniu punktów nie przeszkodził naszej grupie nawet ulewny deszcz. Wieczorem zjedliśmy pyszną kolację w jednej z najlepszych krakowskich restauracji.

Dla Terra Polonia była to prawdziwa przyjemność organizować międzynarodową konferencję w „swoim, rodzinnym” mieście. Kraków w ciągu zaledwie 3 dni zdobył serca międzynarodowych gości – mamy nadzieję, że po części też się do tego przyczyniliśmy :)

Galeria

Region Południe (Kraków)
Termin Listopad 2015
Czas trwania 3 dni
Cele Konferencja firmowa,
team building
Category Kopalnia soli w Wieliczce
Zwiedzanie Krakowa
Gra miejska

Lokalizacja
Po raz kolejny byliśmy pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, elastyczności i zaangażowania zespołu Terra Polonia, który zadbał o każdy szczegół przed, w trakcie i po evencie. Dzięki temu wszystko przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń, a nasi goście mieli zapewnione doskonałe wsparcie w każdym aspekcie wyjazdu. To na pewno nie ostatni event, który powierzyliśmy Terra Polonia. 

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.