90-ciu uczestników wyprawy miało okazje brać udział w nietuzinkowych aktywnościach, w których każdy znalazł coś dla siebie.

Dla spragnionych wrażeń ekipa Terra Polonia przygotowała wspinaczkę na tak zwaną „wędkę” oraz speleologię w niezwykle wymagającej jaskini Mirów, która słynie z licznych przewieszeń i uskoków. Grota nie jest udostępniona dla szerszego grona turystów ze względu na trudność jej przejścia – nasza grupa wyposażona w profesjonalny sprzęt i opiekę instruktorów eksplorowała głębię jaskini. Rajd rowerowy także cieszył się ogromną popularnością wśród uczestników, a dla tych których mięśnie wymagały odpoczynku i relaksu było przeznaczone SPA w wyjątkowym hotelu Poziom 511 dr Ireny Eris. To właśnie tam nasi klienci mogli spędzić weekend – luksusowy hotel rozpieszczał nie tylko zapleczem zabiegów, ale również pięknym widokiem na niemal całą Jurę.

Smaczku wyjazdowi dodała sielankowa impreza pod gołym niebem w okolicy zamku w Ogrodzieńcu, stół zastawiony był po same brzegi, kiełbaski skwierczały nad ogniskiem, a w kociołkach nad ogniem znajdowała się staropolska potrawa zwaną pieczonkąWszystko tostanowiło wspaniałą ucztę nie tylko dla oczu i żołądka, ale i dla ducha, który w trakcie tego krótkiego wypadu mógł zostać w pełni zaspokojony przeżyciami.

Galeria

Region Południe (Kraków)
Termin Maj 2014
Czas trwania 3 dni
Cele Integracja
Category Wspinaczka
Eksplorowanie jaskini Mirów
Rajd rowerowy
SPA

Lokalizacja
Drobiazgowo zaplanowany wyjazd, odpowiedni dobór lokalnych kontrahentów i aktywności oraz profesjonalna opieka sprawiły, że wszyscy uczestnicy wyjazdu spędzili miło czas i dobrze się bawili. Nietuzinkowe atrakcje zaproponowane w programie pozwoliły wszystkim uczestnikom spojrzeć na Jurę z zupełnie nowej, fascynującej perspektywy. 

Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.