Trzydniowy wypad był utrzymany w konwencji nieustających niespodzianek, a uczestnicy do ostatniej chwili nie wiedzieli jaka aktywność na nich czeka.

Dla naszych pilotów było to też nie lada wyzwanie - nie mogli udzielać żadnych informacji, a co więcej celowo wprowadzali grupę w błąd, żeby dodatkowo podgrzać atmosferę. Pierwszą niespodzianką była trasa geologiczna w kopalni soli w Wieliczce, drugą i niekwestionowaną mistrzynią żywiołów była woda - to właśnie ona dała się mocno we znaki nie tylko dzięki nieprzerwanym ulewom i ogłoszonym stanem powodziowym, ale też niezapomnianemu raftingowi na rwącym Dunajcu. Ciśnienie podniósł też maksymalnie ekstremalny offroad po dzikich terenach Zakopanego, gdzie momentami nawet profesjonalne samochody terenowe „zakopywały” się w błocie aż po same klamki.

Aby poziom adrenaliny utrzymywał się na stałym poziomie nie zabrakło nurkowania na Zakrzówku - najlepszym do tych celów akwenie wodnym w Polsce.  Dopełnieniem całego wyjazdu było błogie leniuchowanie i zbieranie sił w basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej oraz niezapomniana impreza w nietypowej scenerii tramwaju miejskiego w Krakowie. Uświetnieniem wyprawy było również specjalnie przygotowane dla naszej grupy spotkanie ze słynną podróżniczką Kingą Baranowską. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, dzielni pracownicy Wedla sprostali wszystkim niecodziennym wyzwaniom. 

Galeria

Region Południe (Kraków)
Termin Maj 2014
Czas trwania 3 dni
Cele Integracja
Category Kopalnia soli w Wieliczce
Rafting na Dunajcu
Nurkowanie na Zakrzówku
Offroad na Podhalu
Baseny Termalne
Tramwaj miejski
Spotkanie z Kingą Baranowską

Lokalizacja
Szukasz pomysłów na event lub wyjazd incentive w Polsce?
Zostaw email, a my dostarczymy Ci fantastycznych inspiracji.